2006-copyright© videoplace

Avaleht

On-Line pood

Tellimisinfo

FAQ

   
 

Huvitavaid fakte vasakukäeliste kohta

Uudised

Kontakt

RUS

   

 

 

Kauba tellimine


Kui olete välja valinud Teid huvitava kauba, lisage see ostukorvi. Ekraanile kuvatakse Teie ostukorvis olevad tooted, kogused ja summad. Ostukorvi on võimalik muuta. Summa ostukorvis on arvutatud vastavalt Teie poolt valitud toodete hindadele ja kogustele. Kui Te mõtlesite kauba osas ümber, saate kaupa ostukorvist eemaldada.

Peale tellimuse kinnitamist Kliendi poolt, saadetakse tellimuse kinnituse koopia Kliendi e-posti aadressile.

Seejarel on Teil võimalik valida endale sobiv kauba kättesaamise viis.

 

Kohaletoimetamine

Kaupa toimetame Eesti Posti vahendusel Eesti Vabariigis järgmiselt:

Postipakiga tellides (Eesti Post) maksab kohaletoomine 35 krooni (2.24 €) (lisandub arvele) . Postipakile tuleb ise postkontorisse järele minna. Postipaki kohalejõudmine võtab linnades tavaliselt aega ühe päeva ja väiksemates asulates kaks-kolm päeva. Kui pakk on jõudnud kohalikku postkontorisse, saadetakse Teile pakiteade.


Üle 500- kroonise (31.96 €) ostu puhul Tallinna piires kauba kohaletoimetamine tasuta

 

Tasumine

Kaupade eest palume tasuda ettemaksuna. Tellitud kauba eest saab tasuda Prodes OÜ arveldusarvele (Hansapank 221031026832) pangaülekandega või internetipangas. Maksekorralduse täitmisel kirjutage selgituse väljale kindlasti oma tellimuse number. Kaup pannakse teele peale seda kui raha on jõudnud OÜ Prodes arvele

Hinnad
Hinnad internetikaupluses on lõplikud ning sisaldavad käibemaksu 18 %.

 

Tagastusõigus
Kui kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on Ostjal õigus see tagastada 14 tööpaeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Toote garantiiline tagastusõigus kehtib ainult siis, kui toode on tagastatud oma algupärases korras ja müügikõlbulikuna ning toodet ei ole võetud sihtotstarbelisse kasutusse. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vahe.

Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Ostja pangakontole 3 tööpaeva jooksul alates kauba kättesaamisest OÜ Prodes poolt. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja . Kõikide tagastatud toodete korrasolek kontrollitakse enne lõplikku tagasiostu.